درباره ما

شرکت شیمیایی پارس لیان

شركت شیمیایی پارس لیان (سهامی خاص) یکی از بزرگترین تولید كنندگان مواد شیمیایی كاربردی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.

این شركت در سال 1372 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی کاربردی، تحت لیسانس شركت Baker Performance در سال 1375 آغاز نموده و از سال 1379 تاكنون به عنوان نماینده انحصاری شركت Nalco به فعالیت خود ادامه داده است. شركت پارس لیان با بهره گیری از تجربیات كارشناسان و متخصصان شركت Nalco و همچنین گروه مهندسین كارآزموده خود همواره در صدد ارائه محصولاتی با كیفیت بالا و خدماتی متناسب با نیازهای متقاضیان است. این شرکت همواره در صدد است تا محصولاتي با كيفيت بالا و خدماتي متناسب با نيازهاي مشتريان ارائه دهد. سپس در سال 1388 شرکت پارس لیان فعالیت خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی مورد استفاده در سیستم آب های صنعتی در پالایشگاهای پتروشیمی و صنایع فولاد با اخذ نمایندگی انحصاری تولید از شرکت B & V Water Treatment ادامه داد شرکت B & V Water Treatment بزرگترین شرکت مستقل در این زمینه در انگلستان می باشد.

شركت پارس لیان، مجهز به پیشرفته ترین امكانات آزمایشگاهی، جهت ارائه خدمات پس از فروش و همچنین حصول اطمینان از كیفیت محصولات خود می باش. در ضمن شرکت شیمیایی پارس لیان توانسته است در راستای اهداف استراتژیک و به منظور بهبود عملکر دخویش، موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه، IMSازشرکت بین المللی Alliance کانادا گردید.

از محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
✵ تعلیق شکن
✵ ضدخوردگی
✵ ضد رسوب
✵ ضد کف
✵ باکتری کش
✵ خنثی کننده
✵ اکسیژن زدا
✵ کاهنده نقطه جوش
✵ سولفید هیدروژن زدا

production-background-header
alquran-dan-sains-jelaskan-kadar-air-hujan-qS8UuSIabH

گواهینامه ها و افتخارات

این مجموعه شامل گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 ،مدیریت محیط زیستISO 14001:200 ومدیریت ایمنی و بهداشت حرف هایOHSAS 18001: 2007می باشد.

شرکت سهامی خاص شیمیایی پارس لیان پس از سالها فعالیت مستمر، در سال 2010 موفق به کسب گواهینامه بین المللی کیفیت و اعتبار اروپا (گواهینامه عقاب طلائی) گردید.

کاتالوگ های شرکت

این مجموعه شامل کاتالوگ های  شرکت سهامی خاص شیمیایی پارس لیان پس از سالها فعالیت مستمر، در حوزه مواد شیمیایی کاربردی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.