شزکت شیمیایی پارس لیان

خدمات مشتریان

شرکت شیمیایی پارس لیان (سهامی خاص) تولیدکننده مواد شیمیایی کاربردی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. این شرکت سعی نموده تا در راستای فعالیت های خود خدمات ارزنده ای را به کاربران خود ارائه نماید.

کارشناسان مجرب و کارآزموده شرکت شیمیایی پارس لیان در راستای انجام خدمات پس از فروش، آماده ارائه راهکارهای مناسب جهت انتخاب محصولی متناسب با نیازهای متقاضیان می باشد. همچنین به منظور بهینه سازی مصرف مواد شیمیایی و كنترل و بررسی نحوه عملكرد آنها، كارشناسان و مهندسین این شركت در سایت های عملیاتی متقاضیان حضوری مستمر داشته و آماده ارائه هرگونه خدمات به کاربران گرامی خود می باشند.

کارشناسان شرکت پارس لیان طی جلسات مشترک و تبادل اطلاعات با کارشناسان واحد های صنعتی٬ مشکلات موجود در صنایع نفت٬ گاز و پتروشیمی و صنایع مختلف را شناسایی می نمایند.
این مشکلات توسط مهندسین شرکت پارس لیان و ONDEO Nalco Ltd مورد بررسی قرار گرفته و جهت حل آنها روش و یا مواد شیمیایی خاصی پیشنهاد می شود. از آنجایی که شرکت پارس لیان خود را نسبت به ارائه خدمات پس از فروش متعهد می داند٬ لذا کارشناسان این شرکت در کلیه مراحل تصمیم گیری و اجرای پیشنهادات ضمن حضور در محل و همفکری نزدیک با کارشناسان بخش صنعت برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب تلاش می نمایند.

خدمات فنی- مهندسی این شرکت بعنوان یکی از مهم ترین خدمات پس از فروش مواد شیمیایی عبارتند از:

● نظارت پیوسته بر کارایی محصولات
● تلاش جهت بهینه سازی میزان مصرف
● ارائه راهکارهای علمی – فنی به منظور حل مشکلات واحد های مصرف کننده

Customer-service-scaled